קוסמטיקה מינימליסטית

היי חברים! מה שלומכם?


אם יש משהו שאני מרגישה שלמדנו מתקופת הקורונה זה מינימליזם, רבים מאיתנו נאלצנו להימנע מקניות ורכישות למשך לא מעט זמן ממגוון סיבות.

המחסור בקניות הביא איתו הרבה התכנסות פנימה, הסתכלות על מה שיש, חיפוש אחר מוצרי יד שניה ובמקרים רבים גם הבנה שהרבה ממה שנמצא אצלנו בבית לא ממלא אותנו באושר ואפשר בשמחה ואהבה לתת ולהעביר הלאה.

ולמה אני בכלל כותבת על הנושא הזה?!


אז כן הנושא של מינימליזם הוא נושא שמאוד קרוב לליבי כבר די הרבה זמן, אני משתדלת לחיות את חיי עם דברים שאני אוהבת, לשחרר דברים שמעמיסים עלי ריגשית ופיזית וכמובן שגם להנחיל לקטנים שלי את הערכים האלה בדיוק. זה לא אומר שאני לא קונה לעצמי אף פעם דברים, זה כן אומר שאני משתדלת להימנע מקניות אימפולסיביות ובאמת לקנות דברים שיגרמו לי לאושר ולשמחה ושיש לי בהם צורך.

וכאלה הם גם המוצרים שלי…

אם תשימו לב תראו שהבסיס של המוצרים שלנו הוא לא רחב, הוא מצומצם ומאוד מדויק וגם המוצרים עצמם במרבית המקרים יוכלו לשמש למגוון שימושים ולא רק למטרה אחת.


ניקח לדוגמה מוצר אהוב במיוחד, חמאת גוף. החמאה הנהדרת הזאת יכולה לשמש לכל הגוף בדומה לקרם רק בצורה מרוכזת יותר, היא גם יכולה לשמש כמאין קרם לידיים סדוקות ויבשות, לרגליים סדוקות ויבשות, להרגעה עדינה של תחושת המתיחה בבטן הריונית ועוד.

בקיצור מוצר אחד, מגוון שימושים.

חמאת גוף

 

דוגמה נוספת הוא הסבון הנוזלי שלנו, הסבון יכול לשמש כסבון לגוף, כסבון לפנים (כאשר יש להימנע ממגע בעיניים), כסבון ידיים ובמקרים מסוים הוא אפילו יכול לשמש לחפיפת השיער (מיד לאחר החפיפה חשוב לשפוך על השיער רבע כוס חומץ תפוחים מהולה במים חמימים).

סבון נוזלי נענע רוזמרין

 

ודוגמה אחרונה לפוסט זה (אבל ממש לא אחרונה מהמוצרים) קרם פנים משקם, הקרם הזה שהוא פשוט פלא לעור פגוע ועור פגוע אמנם יש לנו בפנים (שהן היעוד המקורי שלו) אבל גם במקומות נוספים. משחת הפלא המדהימה הזאת הוכיחה את עצמה גם לעזרה במצבים של כוויות מהשמש או מנזקי בישול ואדמומיות בכל חלקי הגוף.

קרם פנים משקם

 

הרבה פעמים שואלים אותי למה אין לי מוצר ייעודי כלשהו ואני מוצאת את עצמי מתקשה להסביר, איך מעבירים ללקוח בהסבר נעים ולא שיפוטי את זה שאני מאמינה שאין צורך בהרבה מוצרים. שיש מצב גדול ש3-4 מוצרי טיפוח הם לגמרי די והותר (בהנחה שהם מספיק מרוכזים ואפקטיביים), שכשלי באופן אישי יש הרבה מוצרי טיפוח אז אני פשוט מתבלבלת ואז לא משתמשת באף אחד מהם (ובתור הצרכנית לדוגמה של עצמי אני חייבת שהכל יהיה לפי הסטנדרטים והנוחות שלי) והכי חשוב שאני באמת מרגישה לא בנוח כשהמוצרים שלי יושבים אצכלם בבית בתצוגה על המדף ומעלים אבק.


אז אני רוצה לשתף אתכם שמצאתי דרך להסביר את זה ואני מקווה שתאהבו את התוצאה.

אני מייצרת קוסמטיקה מנימליסטית!

כזאת שמשתמשים בה באותם המוצרים למגוון שימושים, שהיא מספיק מרוכזת כדי לתת מענה למגוון של צרכים ולא פחות חשוב שתגיע באריזות יפות ונעימות לעין כדי שיהיה לי כיף לראות אותה כל יום והחשק שלי להשתמש בה רק יגדל!


רוצים גם אתם להתייעץ איתי לגבי קוסמטיקה מינימליסטית? או שגרת טיפוח מדויקת שלא מצריכה שימוש במיליון מוצרים?, כזאת שמשתלבת לכם בחיי היומיום בהכי נוחות וטבעיות?


מוזמנים לכתוב לי כאן בתגובות/ בעמוד הפייסבוק/ במייל/ או פשוט להתקשר

יהל,
רוקחת טבעית